Lifting twarzy

lifta gdyby dało się cofnąć czas?

Agata, zdolna prawniczka z jednej z warszawskich kancelarii z okazji swoich pięćdziesiątych urodzin zrobiła sobie prezent, o którym marzyła od dawna. Agata poddała się zabiegowi liftingu twarzy.

Zaradna i pracowita pani mecenas dbała o zdrowie, jeździła konno, pływała na basenie i chodziła z matą na jogę. Pracowała dużo, ale nie zaniedbywała odpoczynku i często wyjeżdżała w świat, by zwiedzać i ładować akumulatory. Odżywiała się zdrowo i nie stosowała używek, oprócz okazjonalnej lamki wina.

Dorosła córka układała sobie życie w innym mieście, więc Agata z powodzeniem mogła czas wolny poświęcać sobie i swoim zainteresowaniom.

Agata jest atrakcyjną kobietą. Odbicie w lustrze pokazywało sylwetkę, której nie powstydziłaby się niejedna trzydziestolatka, ale twarz…. twarz przypominała nieubłaganie o upływającym wieku.

Agata czuje się jednak wciąż młodo i tak też chce wyglądać.

 

Kiedy kosmetyki przestają wystarczać…

Krem pod oczy, na dzień, na noc, mleczko do demakijażu, toniki, maseczki, masaże, kosmetyczka, laser, złuszczanie, kwasy owocowe, filtry UV, olejki, odpowiednia dawka snu, osłona przed palącym słońcem – co jeszcze zrobisz, by osłonić delikatną skórę twarzy?

Każda z nas, kobiet walczy praktycznie codziennie w trudnej walce z nieustępliwym wrogiem, z czasem.

Po naszej stronie stoi wiedza, nauka, kosmetologia i medycyna, przeciw nam – czas i …. wirtualny świat reklam atakujący bez umiaru młodością i świeżością.

Jak nie zwariować i jednocześnie czuć się dobrze we własnej skórze?

Czy można zatrzymać czas?

Nie tylko Agata zastanawia się jak cofnąć lub choć zatrzymać czas.

Ten temat zaprzątał myśli i marzenia wielu ludzi odkąd tylko pierwszy człowiek pochylił się z uwagą nad własnym odbiciem.

Poeci, malarze, kochankowie, filmowcy, pisarze … trudno zliczyć ilość dzieł na przestrzeni wieków o walce ze starością. Podobnie trudno policzyć ilość ofiar, jakie musieli złożyć wyimaginowani marzyciele, by okupić wieczną młodość.

Dziś cena cofnięcia zegara nie jest tak wygórowana i nie trzeba pozbawiać się duszy, by znów młodo i pięknie wyglądać.

Co to jest lifting twarzy?

Dzisiejsza medycyna ma wiele do zaproponowania osobom, które wciąż czują się młodo i pomimo czterdziestu, pięćdziesięciu i więcej lat, chcą przywrócić twarzy dawny wygląd.

Jednym z takich zabiegów jest lifting twarzy http://klinikagrzesiak.pl/lifting-twarzy-i-szyi/

Gdy zbliżamy się do magicznej granicy czterdziestu lat, coraz częściej zaczynamy zauważać niekorzystne zmiany.

Pojawiają się zmarszczki mimiczne wokół oczu, na czole i ust. Kąciki oczu opadają, skóra traci swą jędrność i napięcie. Skóra na szyi staje się brzydka, a owal twarzy opada przypominając pyszczek chomika.

Zarwana noc, zbyt długa impreza, przeziębienie, praca w dusznym pomieszczeniu, to wszystko kiedyś nie sprawiało większego problemu. Wystarczyła krótka drzemka i z lustra znów patrzyła energiczna osoba.

Teraz regeneracja nie przebiega tak łatwo, a zmiany wyciskają trwałe piętno na skórze.

Można jednak to zmienić, gdyż na pomoc w walce z czasem przybywa medycyna plastyczna.

Lifting twarzy to skuteczny i bezpieczny sposób pozwalający na realne cofnięcie oznak starzenia twarzy o około dziesięć, piętnaście lat.

 

Na czym polega lifting twarzy?

Lifting twarzy przeprowadzany jest w klinice chirurgii plastycznej przez wykwalifikowanego specjalistę. Jest to krótki i bezpieczny zabieg chirurgiczny wykonywany pod narkozą w asyście anestezjologa.

Chirurg plastyczny dokonuje delikatnych nacięć w fałdach skórnych na linii włosów lub za uszami. Po niedługim czasie ślady po interwencji całkowicie znikną.

Lekarz naciąga skórę i usuwa jej nadmiar.

Znakomite efekty przynosi wykonana dodatkowo plastyka powiek, gdyż cała twarz, łącznie z oczami nabiera młodego i świeżego wyglądu.

Szwy wykonywane są bardzo cienkimi nićmi, praktycznie niewykrywalnymi przez niewprawione oko, a po zabiegu przyklejone są w miejscu nacięcia plastry w kolorze cielistym, by całkowicie ukryć blizny pooperacyjne.

Rekonwalescencja jest bardzo krótka i bezbolesna. W praktycznie kilka dni można wrócić do swojego codziennego życia.

 

Gdzie najlepiej przeprowadzić lifting twarzy?

Najbogatszą ofertę usług plastycznych można znaleźć w dużych miastach. Warszawa, Poznań, Kraków przyciągają jak magnes biznes, pieniądze i specjalistów medycznych, w tym też tych od chirurgii plastycznej.

Kliniki oferujące zabiegi plastyczne ogłaszają się w sieci, w magazynach, reklamach telewizyjnych i prasowych.

Proponujemy poszukać lekarza plastycznego z dwudziesto-, trzydziestoletnim stażem. Chirurg z dużym doświadczeniem z pewnością podzieli się swoimi dokonaniami na stronie internetowej lub można zapytać o certyfikaty i dyplomy w recepcji kliniki.

Ważne jest, by odbyć wizytę konsultacyjną i podczas spotkania zadać wszelkie nurtujące nas pytania i niepokoje.

 

Ile kosztuje lifting twarzy?

Co składa się na koszt zabiegu? Dlaczego nie wybierać najtańszej usługi? Na co zwrócić uwagę?

Chirurg plastyczny ma za sobą wiele lat wymagających studiów, praktyk, szkoleń i seminariów. Doświadczony lekarz asystował przy niezliczonej ilości zabiegów i równie tyle sam wykonał. Oprócz doświadczenia stale poszukuje nowych rozwiązań i dzieli się z kolegami po fachu doświadczeniem zawodowym. Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji jest niezmiernie kosztowne, ale gwarantuje za to pacjentom wysoką jakość usługi i doskonałą opiekę podczas i po operacji.

Na dodatkowe koszty związane z ceną zabiegu ma wpływ ponadto wysokość najmu lokalu, personel medyczny, materiały i sprzęt lekarski, ubezpieczenie i hospitalizacja po operacji.

Czy warto zafundować sobie zabieg liftingu twarzy?

Lifting twarzy wykonany przez doświadczonego chirurga plastycznego sprawi, że nie tylko na dekadę zatrzymasz czas.

Dodatkowo czeka Cię codzienna satysfakcja z młodego wyglądu twarzy w lustrze i nieustanne pytania zazdrosnych koleżanek o ten nowy krem, którego używasz, bo tak pięknie i młodo wyglądasz.

Cóż, tego, że poddałaś się liftingowi twarzy, same się przecież nie domyślą…